Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Strumicë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Restorante nga a deri në zh
 • Hotele
 • Restorante për dasma
 • Дома си е дома - туристички аранжмани
 • Motele
 • Restorante - Piceri
 • Restorante - Kombëtarë
 • Konferenca - Shërbime Dhe Kapacitete Konferenciale
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Gastronomi - objekte gastronomike në Strumicë

Lebed-as


 • Adresa: Marshall Tito 44, f.Novo Sellë
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7560 км
 • Orari i punës: Ma - D nga 07:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lebedovo ezero/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Makedonska kuqa


 • Adresa: Vardarska 2
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7543 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 09:00 deri më 00:00

Kategoritë:

motele

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Maredo


 • Adresa: M.H.Jasmin 111
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7543 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Metalopromet


 • Adresa: Marshall Tito 195
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7545 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Michel


 • Adresa: Jane Sandanski 2, Novo Sellë
 • Vendi: Strumicë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mis Ston/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mladost


 • Adresa: Nevena Gjorgieva Dunja 2
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7560 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mladost


 • Adresa: Marshall Tito 33
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7560 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 00:00 • Sh nga 08:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Panorama


 • Adresa: F.Mokrinë p.n.
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7560 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 10:00 deri më 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pilikatnik


 • Adresa: Boro Pockov p.n.
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7544 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pod orevçeto


 • Adresa: Goce Dellçev 28
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7543 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 00:00 • Sh nga 08:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Podgorski An


 • Adresa: F.Gabrovo p.n.
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7557 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Enj , D nga 08:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 08:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sent Xhorxh


 • Adresa: Kliment Ohridski 105
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7544 км

Kategoritë:

hotele

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shalom


 • Adresa: Blagoja Jankov Muceto 44
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7542 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 00:00 • Sh nga 08:00 deri më 01:00 • D nga 10:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sirius


 • Adresa: Marshall Tito 195
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7545 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Skara na zar File


 • Adresa: Goce Dellçev 40
 • Vendi: Strumicë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sonce


 • Adresa: F.Borisovë p.n.
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7558 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Stariot Dzumbushlija


 • Adresa: Viktimat e fashizmit 15
 • Vendi: Strumicë
 • Orari i punës: Ha - Mr , Enj , D nga 09:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 09:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Studio in


 • Adresa: Gjorgji Vasillev 97
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7544 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Апелираме до Уставниот суд да што поскоро да одлучува и да донесе конечна одлука со што штетата ќе биде помала по оние кои немаат никаква вина за грабежот во ...
сите 39 | | | веќе видена

Пролонгирање на роковите за поднесување на годишни сметки и финансиски извештаи преку законски измени на Законот за трговски друштва со цел подобрување на ...
сите 69 | | | веќе видена

Верувам дека не постои компанија која што го нема почувствувано влијанието од корона-кризата, но колку што ваквите драстични промени во општеството имаат ...
сите 15 | | | веќе видена

Дали заврши времето на исплата за патни и дневни трошоци и до 2.000 евра месечно по пратеник, или тоа се должи на новонастанатите здравствени околности во ...
сите 4 | | | веќе видена

Кога Британецот Колин Ор (40) преку веб-страница за запознавање ја запозна Украинката Олга Марченко, тој помислил дека тоа е љубовта на неговиот живот. Тој ...
сите 3 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj