Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Kavadar
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Restorante nga a deri në zh
 • Hotele
 • Restorante - piceri
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Gastronomi - objekte gastronomike në Kavadar

Nano-mka


 • Adresa: Edvard Kardel p.n.
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7500 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 16:00 deri më 00:00 • Sh - D nga 10:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pepi


 • Adresa: Ilindeni 115
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7500 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 00:00 • D nga 07:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ramazoti


 • Adresa: Makedonija p.n.
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7500 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 09:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ramazzotti


 • Adresa: Bul.Maqedonija 9
 • Vendi: Kavadar

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Restorant Tikvesh


 • Adresa: 29 Nëntori 5
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7499 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 10:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sino


 • Adresa: Ohridska 1
 • Vendi: Kavadar

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Spanxha


 • Adresa: Bul.Maqedonija p.n.
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7500 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 09:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Star Balkan


 • Adresa: M.H.Jasmin 16
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7500 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:30 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tropik-em/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Uni Palas 2


 • Adresa: Rr.Industriale p.n.
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7499 км

Kategoritë:

hotele

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/c0006e6e6a9d8f6957441a2f3b859bd9.jpg?t=true&w=300&h=300

Vardar


 • Adresa: Tregu i gjelbërt 10
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7500 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vas Gorasd


 • Adresa: 29 Nëntori p.n.
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7500 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 09:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vila Bella


 • Adresa: Lagja Moklishtë 24 f.Vatasa
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7505 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Апелираме до Уставниот суд да што поскоро да одлучува и да донесе конечна одлука со што штетата ќе биде помала по оние кои немаат никаква вина за грабежот во ...
сите 39 | | | веќе видена

Пролонгирање на роковите за поднесување на годишни сметки и финансиски извештаи преку законски измени на Законот за трговски друштва со цел подобрување на ...
сите 69 | | | веќе видена

Верувам дека не постои компанија која што го нема почувствувано влијанието од корона-кризата, но колку што ваквите драстични промени во општеството имаат ...
сите 15 | | | веќе видена

Дали заврши времето на исплата за патни и дневни трошоци и до 2.000 евра месечно по пратеник, или тоа се должи на новонастанатите здравствени околности во ...
сите 5 | | | веќе видена

Кога Британецот Колин Ор (40) преку веб-страница за запознавање ја запозна Украинката Олга Марченко, тој помислил дека тоа е љубовта на неговиот живот. Тој ...
сите 3 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj