Gastro Maks

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëPunojmë 7 ditë në javëAir-kondicioner

  • Adresa: JNA 137
  • Vendi: Gostivar

  • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 19:00
    Sh - D nga 11:00 deri më 18:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1553691291_88.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

GastroMax është një kompani e cila merret me prodhimin dhe shpërndarjen e pajisjeve profesionale gastronomike për institucionet hotelierike. Ne ofrojmë një shërbim të plotë, nga projektimi 3D "tre-dimensional" shfaqje vizuale e elementeve të objektit deri në prodhimin, instalimin dhe lëshimin në funksion të tyre.

GastroMax gjithashtu ofron mirëmbajtje dhe servisim të rregullt të pajisjeve.

GastroMax është themeluar me qëllimin për të mbushur boshllëqet në fushën e gastronomisë, me theks të veçantë në një kombinim të cilësisë dhe dizajnit. Ne besojmë se cilësia dhe dizajni janë tipare thelbësore të produkteve të gastronomisë. Ne përpiqemi të marrim rolin drejtues të kombinimit dhe cilësisë së produkteve me dizajne të bukura.

Kompania jonë ka punësuar njerëz me përvojë dhe punëtorë, të cilët përpiqen të ringjallin pritjet tuaja. Ne ofrojmë shërbim afatgjatë, produkte cilësore, dizajn fenomenal, ndershmëri, shpërndarje të shpejtë dhe çmime perfekte.

GastroMax merret me prodhimin e pajisjeve profesionale për kuzhinat industriale. Ne ofrojmë produkte për gatim, pjekje, ftohje, përgatitje të ushqimit, dollapë, bare, etj. për të përmbushur nevojat në fushën e gastronomisë.

më shumë

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj