Гастро Макс

ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаРаботиме 7 дена во неделатаКлиматизирано

  • Адреса: ЈНА 137
  • Место: Гостивар

  • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 19:00
    Саб - Нед од 11:00 до 18:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1553691291_88.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

GastroMax е фирма која се занимава со производство и дистрибуција на професионална гастрономска опрема за угостителски објекти. Нудиме комплетна услуга, од проектирање 3Д “тродимензионален” визуелен приказ на елементите од објектот па се до нивно производство, монтажа и пуштање на функција.

Исто така GastroMax нуди редовно одржување и сервисирање на опремата.

GastroMax е основана со намера за исполнување на празнините во областа на гастрономијата, со посебен акцент на комбинација на квалитет и дизајн. Ние веруваме дека квалитетот и дизајнот се основните карактеристики на производите во гастрономијата. Ние се обидуваме да ја преземеме водечката улога на комбинација на квалитетот на производите со убави дизајни.

Нашата компанија е опремена со искусни и вредни работници кои се обидуваат да ги оживеат вашите очекувања. Ние нудиме долготрајна услуга, квалитетни производи, феноменално дизајни, чесност, брза испорака и идеални цени.

GastroMax се занимава со производство на професионална опрема за индустриски кујни. Ние нудиме производи за готвење, печење, ладење, подготовка на храна, витрини, барови, итн за да ги задоволиме потребите во областа на гастрономијата.
повеќе

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи