Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Kocani
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Florists & flower arrangements
 • Greenhouses
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Gardens in Kocani

Agro Tref


 • Address : Udarnicka 35 s.Dolni Polog
 • Place: Kocani
 • Distance: ≈7921 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 14:00 • Sat from 07:00 to 13:00

Categories:

greenhouses

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dobra


 • Address : Orizova 9/a
 • Place: Kocani
 • Distance: ≈7922 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 07:00 to 14:00

Categories:

greenhouses

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Flora


 • Address : Dimitar Vlahov 8
 • Place: Kocani
 • Distance: ≈7922 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:30 to 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Floris


 • Address : Teodosie Paunov 36 (29-ti Noemvri)
 • Place: Kocani
 • Distance: ≈7924 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Laki


 • Address : Teodosie Paunov a/1 (29-ti Noemvri)
 • Place: Kocani
 • Distance: ≈7923 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 15:00 • Sat from 10:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Markovi Bo Iv


 • Address : Industriska b.b.
 • Place: Kocani
 • Distance: ≈7923 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mister Talo


 • Address : Kej na Revolucijata 13
 • Place: Kocani
 • Distance: ≈7922 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 19:00
 • Пауза: Mon - Sat from 13:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sonja


 • Address : Dimitar Vlahov 30
 • Place: Kocani
 • Distance: ≈7922 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vile


 • Address : Braka Stavrevi 27
 • Place: Kocani
 • Distance: ≈7922 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 11:00 to 19:00
 • Пауза: Mon - Sat from 14:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Приходите од труд во време на пандемијата во првите девет месеци од оваа година се намалени за 10,7 проценти на светско ниво или 3.500 милијарди долари, се ...
сите 44 | | | веќе видена

Во врска со проектот ЈПП ФЕ Осломеј беше организирана он лајн презентација пред заинтересирани компании од целиот свет за локацијата за две фотоволтаични ...
сите 8 | | | веќе видена

НЛБ Банка со Европската банка за обнова и развој (ЕБОР) минатата недела потпишаа договор за финансиски пакет кој е составен од две кредитни линии во вкупна ...
сите 25 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel