Garden centar A&A

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner


  • Telefon 2: 02 3230707
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00Foto dhe video galeri

Misioni ynë është që në mënyrë kreative të zgjidhim sfidat e klientëve tanë për rregullimin e oborreve të tyre dhe t'i kthejnë idetë e tyre në një realitet të bukur.

Ky mision realizohet nëpërmjet ndërtimit të besimit në biznesin tonë përmes reputacionit tonë të patëmetë, duke e ditur se çdo punë është një referencë - pa marrë parasysh sa e madhe apo e vogël është. Ne duam të krijojmë një marrëdhënie afatgjate me klientët tanë dhe të kujdesemi për kopshtet e tyre rezidenciale ose komerciale, duke transformuar dhe tejkaluar pritjet e tyre vit pas viti.

Ne punojmë në projektin tuaj nga fillimi deri në fund, dhe vetë e përfundojmë çdo etapë. Në këtë mënyrë, evitohen vonesat dhe problemet e mundshme të cilësisë me nënkontraktorët. Me marrjen e projektit tuaj dhe duke e punuar atë me ekipet tona, ne garantojmë standardet e cilësisë ku monitorohet i tërë procesi.

Ne përqendrohemi në sigurimin e më të mirës në treg, ku pritjet tona do të jenë të barabarta me pritjet e klientëve tanë, duke siguruar angazhim të plotë për çdo detaj.


Kompaninë tonë e kemi formuar rreth nevojave të klientëve tanë, për të cilët ne ofrojmë shërbimet e mëposhtme të specializuara:

Ujitje

Çdo sistem është projektuar posaçërisht për të arritur nevojat e çdo projekti hortikulture, duke marrë parasysh vendndodhjen dhe llojet e ndryshme të bimëve. Sistemi është projektuar për të maksimizuar përdorimin efikas të ujit dhe uljen e kostove të mirëmbajtjes.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj