Галерија Мартиноски

ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: бул.8-ми Септември 15 (Октомвриска револуција)
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈9441 км
  • Локација: Во холот на Хотел Александар Палас

  • Работно време: Пон - Пет од 12:00 до 19:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1464676612_16.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Во галерија Мартиноски (фоајето на хотелот Александар Палас) можете да најдете и купите ексклузивни сувенири и дела на најпознатите македонски ликовни уметници.

Услуги:
• Продажба
• Oткуп
• Проценка
• Реставрација
• Врамување
• Подароци
• Сувенири
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи