Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Ohër
 • Koçanë
 • Krushevë
 • Tetovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Galeri arti
 • Korniza dhe kornizim
 • Atelje
 • Pikturim - materiale për piktura
 • Restaurim i pikturave
 • Piktorë
 • Vlerësues Të Arteve Dhe Antikiteteve
 • Ikona
 • Qendra Kulturore
 • Suvenire
 • Art - Vegla Artistike
 • Art - Vepra Arti - Tregti
 • Filigrane
 • Shoqëri Kulturoro-Artistike
 • Artistë Të Pavarur
 • Pasqyra
 • Dizajnues - Advertajzing Dhe Grafikë
 • Gift-Shop
 • Stoli - Prodhim Dhe Tregti
 • Shtypje Të Posterëve Dhe Fotografive
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Galeri arti

Galeria Nacionale e Maqedonisë-Stacioni i vogël


 • Adresa: Jordan Mijallkov 18 (Zhelezniçka)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ma - D nga 10:00 deri më 21:00

Matica Ekskluziv


 • Adresa: Gjuro Strugar 13-b
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00 • Sh nga 09:00 deri më 16:00

Baneli


 • Adresa: Dame Gruev 5 lok.3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км

DlUM-Shoqata e Piktorëve të Maqedonisë


 • Adresa: Makedonia 12
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 17:00

Qenra Kulturore Informative (KIC)


 • Adresa: Filipi i Dytë Maqedonas p.n. (Mosha Pijade)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00

Atelie Marjak


 • Adresa: Tome Arsovski 22/5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 12:00 deri më 19:00

Rustikana


 • Adresa: Frederik Shopen 28 lok.3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 11:00 deri më 18:00 • Sh nga 10:00 deri më 15:00

Impresija


 • Adresa: Todor Panica 7 lok.6
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7853 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 12:00 deri më 20:00 • Sh nga 10:00 deri më 15:00

Atelje-Toni Shulajkovski


 • Adresa: Atanas Mitev 27/1-6
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7853 км

Kasver-C


 • Adresa: Bul.K.J.Pitu 19, QT Skopjanka lok.53
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7853 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00 • Sh nga 09:00 deri më 13:30

Bukefall


 • Adresa: Kej Boris Kidriç 36
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7854 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00 • Sh nga 09:00 deri më 16:00
 • Пауза: Ha - Pr nga 13:00 deri më 16:00

SazdovskiKategoritë:

galeri arti

Kalla


 • Adresa: Bul.Jane Sandanski 82, QT Biser prizemje lok.58
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7855 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 11:00 deri më 20:00 • Sh nga 10:00 deri më 16:00

Kategoritë:

galeri arti

Kodeks VM


 • Adresa: Bul.Jane Sandanski 82, QT Biser përdhes lok.48
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7855 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 21:00 • Sh nga 09:00 deri më 20:00

Kategoritë:

galeri arti, gift-shop

Realizam


 • Adresa: bul.Jane Sandanski 82, 1/41
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7855 км

Kategoritë:

galeri arti, piktorë

An-Ju


 • Adresa: Petre Filipovski Garkata 29
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7856 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 20:00

Mapa

Становите во скопски Карпош и Центар ќе поскапуваат доколку не престане мораториумот за градба. Вакви се прогнозите на познавачите на пазарот на недвижнини за ...
сите 32 | | | веќе видена

На денешната прес-конференција, компанијата Макпетрол АД ја промовираше новата наградна игра за 2020 година, од „ВЕРНА секогаш со Вас“, која започнува на 1ви ...
сите 44 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj