Галекс ра


  • Адреса: Јане Сандански 110
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7393 км
  • Локација: позади дом на култура

  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 19:00
    Нед од 08:00 до 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Нема да има никакви измени во цената на парното греење. Иако топланите Исток и Запад на Топлификација одат во рацете на Чифлиганец, од РКЕ велат, граѓаните да ...
сите 37 | | | веќе видена

Регулаторна комисија за енергетика и водни услуги (РКЕ) отпочна со постапки за одземање на лиценци на двајца снабдувачи на електрична енергија. Од таму ...
сите 62 | | | веќе видена

Во фокусот на вториот панел на денешната агенда на Социо-еколошкиот форум Скопје 2021 беше зелената транформација како основа за заздравување на светската ...
| | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи