Gala nuts 2015

Punojmë 6 ditë në javëAir-kondicioner

  • Adresa: Bul.Brigada e 12-të Maqedonase 83-b
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7856 км

  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00
    Sh nga 08:00 deri më 15:00Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Gala Nuts është një kompani e themeluar në shtator të vitit 2015 dhe biznesi kryesor i saj është shitja me shumicë e erëzave, produkteve prej gruri, drithëra, fruta të thata dhe apetisane. Kompania kryen shpërndarjen e përditshme të produkteve të saj në territorin e qytetit të Shkupit, si dhe shpërndarjen në të gjithë Maqedoninë.

Z. Igor Donev është themeluesi dhe Drejtori i Përgjithshëm i kompanisë, një sipërmarrës i suksesshëm i cili përkushton gjithë entuziazmin dhe angazhimin e tij për të krijuar dhe zhvilluar një biznes të besueshëm dhe afatgjatë.

Kompania jonë përbëhet nga 10 të rinj të motivuar dhe energjik. Znj. Viktoria Doneva si menaxhere kryesore me njohuritë dhe aftësitë e saj kontribuon në zhvillimin dhe zgjerimin e këtij biznesi, rritjen e tij dhe punën në ekip në kompani. Ne kemi një zyrë përfaqësimi në të cilën ju mund të shikoni gamën tonë dhe të vendosni kontakt për çmimet në adresën Bul. Brigada 12 e Maqedonisë nr. 83b - Lisiçe, Shkup.

Gala Nuts 2015 gjithashtu ka degën e saj, Miss Gala 2, e cila merret me shitjen e produkteve të saj me pakicë, ushqim të shëndetshëm, si dhe fruta dhe perime. (Https://fb.me/prodavnicamissgala2)

Gala Nuts punon shumë për të fituar dhe ruajtur besimin e të gjithë klientëve dhe partnerëve të saj.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj