G 8

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Vëllezërit Milladinovi p.n.
  • Vendi: Tetovë
  • Distanca: ≈7394 км
  • Lokacioni: Кај Ата петрол, патот за с.Фалише

  • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1558944823_54.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Ajo që filloi si një mulli modest, e aftë për të bluar 40 ton grurë në ditë, tani është një nga fabrikat më moderne dhe konkurruese në vend me kapacitet të madh mujor. Filluam me pajisjet më të larta të kohës dhe u përqendruam në cilësinë në çdo mënyrë.

Kjo qasje me siguri e rriti suksesin tonë, por me vite u forcua me një investim të fortë në sigurimin e teknologjive më të avancuara, zgjerimin e kapaciteteve tona dhe trajnimin e vazhdueshëm të stafit tonë të kualifikuar.
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

Брашно ТИП 500

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Брашно ТИП 400


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj