Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Struga
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Furniture - manufacturers
 • Furniture stores
 • Furniture manufacturers
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Furniture - manufacturers in Struga

Euro mebel


 • Address : s.Labunista
 • Place: Struga
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ha-be


 • Address : s.Radolista
 • Place: Struga
 • Distance: ≈7851 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lider Mebel


 • Address : Industriska zona b.b.
 • Place: Struga
 • Distance: ≈7853 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mebel Nazaret


 • Address : Industriska zona b.b., s.Moroista
 • Place: Struga
 • Distance: ≈7852 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Stenum


 • Address : s.Draspajca
 • Place: Struga
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Three Dabene Mass


 • Address : Dimce Kovaceski 35-a
 • Place: Struga
 • Distance: ≈7853 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 17:30 • Sat from 09:00 to 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Договор за државна помош од 16 милиони евра денеска потпиша Владата со германската компанија „Дрекселмајер“ со кој е предвидено изградба на нова производствена ...
сите 38 | | | веќе видена

Ако петтиот пакет мерки не се донесе до крајот на неделава, тројно повеќе текстилни работници ќе бидат пуштени на принуден одмор, предупредува Синдикатот за ...
сите 116 | | | веќе видена

Преку трите кредитни линии, Ковид 1, 2 и 3, од Развојната банка на Северна Македонија, обезбедени се ликвидни средства во вкупен износ од 44,1 милиони евра, ...
сите 45 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев, обраќајќи се на панел-дискусијата на тема: „Со инвестиции во иновации до одржлив економски раст“, во организација на Фондот за иновации и ...
сите 32 | | | веќе видена

Стопанска банка а.д. Битола и во првиот квартал од 2021 година го продолжи трендот на остварување позитивни финансиски резултати. Иако повеќе од една година ...
сите 16 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel