Furniteh


 • Address : s.Dolno Orizari b.b.
 • Place: Veles


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Suggested results for your search terms:

  Parking6 days a weekInternet accessAirconditionedCards accepted

  Soloprom


  • Address : Dusko Popovic 1
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7850 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 18:00 • Sat from 08:00 to 13:30

  Our product is wholesale, distribution and retail of all segments of materials for execution of furniture and interiors, as well as complete segment of services from finishing to the phase of semi-finished products.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1590759799_09.png?t=true&w=300&h=300
  ParkingInternet accessAirconditionedCards accepted

  Soloprom


  • Address : Hristo Tatarcev 1/101-A (Sava Kovacevic)
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7855 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

  Подружницата Кисела Вода е фокусирана на малопродажбата и понуда на услуги, замислена е како алатка на сите столари и производители на мебел која ќе им помогне побрзо и поефикасно да ги завршат своите проекти.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1591093688_28.png?t=true&w=300&h=300
  Parking6 days a weekInternet accessAirconditionedDisabled access

  Unikondor


  • Address : bul.3-ta Makedonska Brigada b.b.
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7854 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

  We are in dispose of veneered, refined and regular medium density fibreboard as well as a big assortment of chipboards in all sizes, Formica doors and work surfaces. 

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/5090a99c58383b6bd64d8f7724ebed87.jpg?t=true&w=300&h=300
  6 days a weekInternet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

  Karat-M


  • Address : Blagoja Stefkovski 23
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7857 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 10:00 to 17:00 • Sat from 10:00 to 14:00

  1997 - is the year in which the company Karat M was established. Our principal business is the sale of plate material for the production of furniture

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/6058557938fb2ebb7bc5cd640efa3e56.jpg?t=true&w=300&h=300

  Цените на нафтата паднаа на почетокот на неделава на меѓународните пазари под 74 американски долари, поради загриженоста за побарувачката во услови на ширење ...
  сите 76 | | | веќе видена

  Во историјата на капитализмот не е видено најголемите светски компании да растат онолку колку што последниве неколку години растат технолошките гиганти. ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Во предвидениот рок е реализирана втората фаза на „Проектот за наводнување на јужната долина на реката Вардар“, што за земјоделците значи намалување на ...
  сите 18 | | | веќе видена

  Време зa читање: 5 минути Народната банка е лидер во регионот на Западен Балкан во активностите за поддршка на развојот на финтек-секторот. Македонија е ...
  сите 25 | | | веќе видена

  Пратеничката од редовите на ВМРО-ДПМНЕ, Благица Ласовска, имаше моќна и жестока реакција за време на собраниската расправа за ребалансот на буџетот. Во својот ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel