Furna

ParkingPunojmë 7 ditë në javëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditoreAdaptuar për duhanpirësMuzikë live / DJ

  • Adresa: M.T.Golloganov p.n.
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7423 км

  • Telefon 2: 02 3080025
  • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 00:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1530080535_93.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Furrë, kafene urbane!

Kult kafene qytetare, një vend ku janë të bashkuara e kaluara dhe e tanishmja, lidhje e traditës së pasur me frymën moderne. Një vend që shëron pikëllimin, dhe kjo ngjallë gëzim.

Kafeneja e përmbushur me atmosferë të ngrohtë, muzikë të shkëlqyeshme, argëtim të paharrueshëm dhe ushqim të shkëlqyer, I përgatitur nga kuzhinjerë mjeshtër, duke përmbushur të gjitha standardet më të fundit dhe qasje bashkëkohore për mikpritje. Hedonizëm i të gjitha shqisave!

Na lejoni të bëhemi pjesë e momentene Tuaja më të mira, dreka dhe darka të biznesit, festat inime familjare, ahengje private.
Ejani dhe ndjeni magji...
Ejani dhe shikoni pse për shumë vite ne jemi në listën e lartë e mikëpritësve më të mirë.

Të fala të përzemërta nga ekipi
FURRA - KAFENEJA PÊR NJERÊZ URBAN!
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj