Фурна

ПаркингРаботиме 7 дена во неделатаКлиматизираноПлаќање со кредитни картичкиПрилагодено за пушачиМузика во живо / DJ

  • Адреса: М.Т.Гологанов б.б.
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7850 км
  • Локација: Карши Златен Клас, кај Млечен ресторан

  • Телефон 2: 02 3080025
  • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 00:00Слика од локација

Фото и видео галерија

Култна градска кафена, место каде се соѕидани минатото и сегашноста, спој на богатата традиција со модерниот дух. Место кое ја лечи тагата, а ја распламтува радоста.

Кафеана исполнета со топла атмосфера, прекрасна музика, незаборавна забава и извонредна храна, спремена од маестралните готвачи, исполнувајќи ги сите најнови стандарди и современиот пристап во угостителството. Хедонизам на сите сетила! Дозволете да станеме дел од Вашите најубави моменти, деловни ручеци и вечери, инимни семејни веселби,приватни забави и журки.

Дојдете и осететете ја магијата..
Дојдете и проверете зошто долги години сме на врвот на листата на најдобри угостители.

ФУРНА - КАФЕНА ЗА УРБАНИ ЛУГЕ!
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи