Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Stip
 • Prilep
 • Kumanovo
 • Struga
 • Kriva Palanka
 • Kocani
 • Probistip
 • Kicevo
 • Strumica
 • Bitola
 • Gevgelija
 • Tetovo
 • Veles
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Funeral equipment & supplies
 • Funeral services
 • Marble & granite - manufacturers & retail
 • Tomb stones & monuments - manufacturers
 • Cemeteries & chapels (mortuaries & funeral homes)
 • Emergency Numbers & Assistance
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Funeral equipment & supplies

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Bozji pat


 • Address : Hristijan Karposh 71
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7493 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

Единствен погребален оператор во Штип со комплетна услуга и сопствен ресторан во градската капела.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1627385397_39.png?t=true&w=300&h=300

Bsb Limce


 • Address : Sutjeska 40
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7493 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Butel AD


 • Address : Lazar Trpovski 61-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7423 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 07:00 to 16:00

Акционерско друштво за погребни и придружни активности

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1635409023_95.png?t=true&w=300&h=300

Butel funeral services AD (Butel pogreben servis AD)


 • Address : Lazar Trpovski 67-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7423 км

Лиценциран оператор за погребални услуги

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/17661856aa453626885fbb1f444a9ad9.jpg?t=true&w=300&h=300

Butel-24 hours


 • Address : Majka Tereza (Vodnjanska) 23
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Company Cvetkovic/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ekostep


 • Address : Biljanovska 2
 • Place: Kumanovo
 • Distance: ≈7436 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Garden Nova


 • Address : Rudnichka 39
 • Place: Kicevo
 • Distance: ≈7424 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gran-prom


 • Address : nas.Domachki Dol 43
 • Place: Kriva Palanka
 • Distance: ≈7472 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gran-prom


 • Address : Blagoja Stefkovski 54
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7429 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 16:00

A licensed company in which you receive a WRITTEN WARRANTY for the overall workmanship. Treatment of marble and granite. Making kitchens, stairs, stairs, fountain terraces, tombstones, complete funeral equipment and services.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1443527629_23.jpg?t=true&w=300&h=300

Granimor


 • Address : s.Veleshta
 • Place: Struga

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

International Institute of Obsequial


 • Address : s.Lazhani
 • Place: Prilep
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kasirec


 • Address : Industriska b.b.
 • Place: Kocani
 • Distance: ≈7497 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 07:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kasper Kompani


 • Address : Filip Vtori 148
 • Place: Sveti Nikole
 • Distance: ≈7468 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 15:00 • Sat from 10:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Komuna


 • Address : Ilindenska b.b.
 • Place: Krusevo
 • Distance: ≈7453 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 14:30 • Sat from 08:00 to 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Komunalec-Kavadarci


 • Address : Bel Kamen b.b.
 • Place: Kavadarci
 • Distance: ≈7500 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kondo 2 Miren son


 • Address : Aleksandar Makedonski (Mosha Pijade) 134
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7475 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Korona Komerc


 • Address : Ana Pockova 54
 • Place: Radovis

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Korona-extra


 • Address : Biljanovska b.b.
 • Place: Kumanovo
 • Distance: ≈7436 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Саудискиот нафтен гигант Арамко го собори сопствениот рекорден профит бидејќи во вториот квартал од оваа година оствари профит од 48 милијарди долари. Ова е ...
сите 73 | | | веќе видена

Економистот Небојша Катиќ, кој 20 години живее и работи во Лондон вели дека ММФ веројатно слави и наздравува бидејќи ќе има многу работа. Во еден од неговите ...
сите 12 | | | веќе видена

Властите на италијанскиот остров Сардинија одлучија да преземат драстични мерки за да привлечат нови жители во руралните средини. Откако некои делови од ...
сите 4 | | | веќе видена

Мерките кои ги презеде владата за намалување на последиците од пандемијата се половично извршени. Тоа резултирало со недоискористување на предвидените ...
сите 44 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel