Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Strumicë
 • Kavadar
 • Manastir
 • Resnjë
 • Gjevgjeli
 • Stip
 • Veles
 • Radovis
 • Prilep
 • Strugë
 • Ohër
 • Koçanë
 • Berovë
 • Vallandovë
 • Bogdanc
 • Kumanovë
 • Demir Hisar
 • Shën Nikollë
 • Tetovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Fruta - përpunim, prodhim dhe tregti me shumicë
 • Perime - prodhim, përpunim dhe tregti
 • Ajvar - turshi
 • Bujqësi - produkte bujqësore - tregti
 • Këpurdha - tregëti dhe përpunim
 • Salcë Dhe Turshi - Prodhim Dhe Tregti
 • Ushqim - Prodhim
 • Këpurdha - Blerje - (Këpurdha Pylli)
 • Ushqim Kokrra
 • Magazina
 • Këpurdha - Blerje - (Të Kultivuara)
 • Magazina Për Ushqim Dhe Për Produkte Të Konsumit Të Gjerë
 • Transport Dhe Shërbime Transporti - Firma
 • Ushqim - Tregti Me Shumicë
 • Ushqim I Shëndetshëm - Prodhim
 • Produkte Konditore
 • Miell - Prodhim Dhe Tregti
 • Kultura Të Drithrave - Tregti
 • Frigoriferë Industrial
 • Këpurdha - Kultivues
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Fruta - përpunim, prodhim dhe tregti me shumicë

Vipiko/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vipro


 • Adresa: Hristo Tatarçev 69 (Sava Kovaçeviq)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10687 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vita res


 • Adresa: 29 Nëntori 1/26
 • Vendi: Resnjë
 • Distanca: ≈10749 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vittoria Fruit


 • Adresa: Rr.Industriale p.n. f.Prdejci
 • Vendi: Gjevgjeli

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Voden fruit


 • Adresa: M.T.Golloganov 79-B, përballë Aluminës (Ivo Llolla Ribar )
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10683 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 06:30 deri më 14:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Xhinere komerc


 • Adresa: Vera Radosavlleviq 182
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10684 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Xhipun prom


 • Adresa: Kojnik 8
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈10726 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 06:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Xhumbo-kompani 93/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zegin Lozarstvo


 • Adresa: Mareshali Tito 2
 • Vendi: Shën Nikollë
 • Distanca: ≈10725 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zenofruit


 • Adresa: Gorna Bella Crkva
 • Vendi: Resnjë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zhironi


 • Adresa: F.Kuklish 185
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈10795 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zoto trejd


 • Adresa: F.Shtuka 20
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈10796 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Агенцијата за финансиска поддршка во земјоделството и руралниот развој на сметките на 152 субјекти, исплати близу 149 милион денари за субвенции.Директорот на ...
сите 17 | | | веќе видена

Директорот на Државниот завод за индустриска сопственост, Горан Герасимовски, денеска беше на работен состанок со Антони Пешев – извршен директор на Стопанска ...
сите 39 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj