Фротирка Компани АД


 • Адреса: Индустриска б.б.
 • Место: Делчево


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Нови вработувања ќе има во Управата за јавни приходи. Во даночната администррација на земјава ќе се примат дури 40 нови луѓе. Пред неколку дена Агенцијата за ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи