Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Битола
 • Прилеп
 • Струмица
 • Кавадарци
 • Куманово
 • Велес
 • Штип
 • Охрид
 • Кочани
 • Тетово
 • Струга
 • Кичево
 • Гевгелија
 • Виница
 • Гостивар
 • Пробиштип
 • Свети Николе
 • Ресен
 • Крушево
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Фризерски салони
 • Козметички салони
 • Салони за убавина
 • Шминкери
 • Маникир и педикир
 • Бербери
 • Салони За Масажа
 • Стилисти
 • Солариуми
 • Козметика
 • Обука За Фризери И Козметичари
 • Спа Центри
 • Фризерска Опрема
 • Фитнес Центри
 • Сауни
 • Едукативни Центри
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Фризерски салони


Студио Џас


 • Адреса: Страшо Пинџур 7 лок.1-а
 • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Студио Артевски


 • Адреса: Орце Николов 202
 • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Студио Ел Мио


 • Адреса: бул.Асном (Авној) 86
 • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Студио Ив


 • Адреса: Марко Цепенков 17-а
 • Место: Охрид

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Студио Кека


 • Адреса: Архиепископ Доситеј 8-1/19 (Павле Илиќ)
 • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Студио Мио 1


 • Адреса: Аминта III 60-2/2 (Ленинова)
 • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Студио Нова


 • Адреса: Пиринска б.б.
 • Место: Кичево
 • Работно време: Пон - Саб од 10:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Студио Фешн


 • Адреса: Браќа Миладинови б.б.
 • Место: Струмица

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Студио атрактив


 • Адреса: Гоце делчев 13-а
 • Место: Пробиштип

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Студио за убавина Јасмина-С


 • Адреса: Маршал Тито Б.Б. С.Ново Село
 • Место: Струмица

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Тања


 • Адреса: Солунска 15
 • Место: Струмица

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Тања - Фриз


 • Адреса: Сремски Фронт 33
 • Место: Штип

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Уно Моменто


 • Адреса: Вера Циривири 1
 • Место: Струмица
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Урбан ин-Ј


 • Адреса: Невена Стојкова 17
 • Место: Струмица

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фантази


 • Адреса: Пролетерски Бригади 27
 • Место: Струга
 • Работно време: Пон - Саб од 10:00 до 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ферди


 • Адреса: Љубо Божиновски-Пиш 40
 • Место: Тетово

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фризермен Валера


 • Адреса: Моша Пијаде 20
 • Место: Струмица
 • Работно време: Пон - Саб од 10:00 до 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Хантер Бизиково


 • Адреса: с.Истибања
 • Место: Виница

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Цаки


 • Адреса: ул.1615 бр.43
 • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Целе Цацан


 • Адреса: Стево Јованоски 8
 • Место: Струга
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 18:00 • Саб од 10:00 до 15:00
 • Пауза: Пон - Пет од 13:00 до 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кредитната агенција „Фич“ го потврди кредитниот рејтинг на Македонија на „ББ +“, со негативен изглед. Негативниот изглед во потврдениот кредитен рејтинг е ...
сите 40 | | | веќе видена

Според Центарот за алтернативни финансии на Кембриџ (CCAF), биткоин „рударството“ троши околу 145 терават-часови електрична енергија годишно, што е околу 0,55 ...
сите 38 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи