Frigoterm


  • Adresa: Aleksandar Urdarevski 5
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7850 км
  • Lokacioni: спроти Солопром

  • Telefon 2: 070 220203
  • Faksi: 02 2627727
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00
    Sh nga 07:30 deri më 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1694433024_83.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Фриготерм
Застапник на Hausbrandt кафе, како и за Faem и La Cimbali kafemati
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj