Frigomont


  • Address : Peco Bozhinovski 6
  • Place: Bitola
  • Distance: ≈7480 км

  • Telephone 2: +389 70 269313
  • Fax: +389 47 220758
  • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Map

Време зa читање: 2 минути Растот на автоматизацијата на работното место ќе се забрза оваа деценија, при што работниците роботи веројатно ќе ги надминат ...
сите 16 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Американскиот долар продолжува да го возвраќа ударот откако во петокот извештајот за влијателни работни места покажа дека на ФЕД му ...
сите 16 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel