Frigo San


  • Adresa: Zona industriale p.n.
  • Vendi: Gostivar
  • Distanca: ≈9432 км

  • Telefon 2: 070 215312
  • Faksi: 042 221290
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1558348230_96.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

FRIGO SAN është kompani e cila merret me prodhimin dhe shpërndarjen e pajisjeve profesionale gastronomike për objekte hotelerike.

Kryejmë prodhim dhe dizajnim të elementeve profesionale të kuzhinës, vitrine për çdo përdorim, furra profesionale sipas dëshirës tuaj. Ofrojmë punë profesionale me traditë 40 vjeçare në tregun maqedonas
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj