Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Kavadarci
 • Tetovo
 • Bitola
 • Gevgelija
 • Kumanovo
 • Ohrid
 • Prilep
 • Stip
 • Strumica
 • Kocani
 • Veles
 • Kicevo
 • Gostivar
 • Struga
 • Bogdanci
 • Vinica
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Trucks & freight vehicles - spare parts
 • Trucks & commercial vechiles - repair
 • Trucks & commercial vechiles - transportation
 • Car spare parts - retail dealers
 • International transport & forwarding
 • Transportation Services
 • Trucks & Commercial Vechiles - Dealers
 • Motor Oil - Retail
 • Bearings
 • Air, Gas *& Water Filters - Retail
 • Forwarding Companies
 • Car Services (Auto Repair & Service)
 • Shock Absorbers
 • Sea Transportation
 • Seals
 • Car Spare Parts
 • Air Transportation - Cargo
 • Logistics
 • Bus - Equipment & Parts (Supplies)
 • Tyre Retail Dealers & Distributors
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Freight vehicles & trucks dealers


Union-trade (Union-trejd)


 • Address : Petar Pop Arsov 10 lok.2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7423 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Univerzal PPEV


 • Address : Boris Kidric b.b.
 • Place: Gevgelija
 • Distance: ≈7552 км

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1496821102_37.gif?t=true&w=300&h=300

VSK Group


 • Address : Kosta Novakovic 7 lok.6
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7427 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00 • Sat from 09:00 to 14:00

VSK GROUP started working in 2005. Today VSK GROUP is a representative for the Italian brand FAAM, batteries for motors UNIBAT and motor oils EKSOL. The tradition of sale of quality products is the main mission of the company’s management.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/769816676b047b739e437395d5caa2b6.jpg?t=true&w=300&h=300

Vadra produkt


 • Address : Sidska 2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7419 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00 • Sat from 08:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vala trans


 • Address : Sotir Brbevski 28
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7480 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Velkom Trejd


 • Address : Zapaden bulevar 129
 • Place: Kavadarci
 • Distance: ≈7498 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Velkov kompani


 • Address : ul.36 br.8 nas.Ilinden
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7435 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Viki kompani


 • Address : Koco Racin 4
 • Place: Gevgelija
 • Distance: ≈7552 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Viki-Trans


 • Address : s.Botun
 • Place: Ohrid

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vilver trans


 • Address : ul.1 br.167, s.Rzanicino,
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7442 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Volvo Macedonia-servis/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zag trans komerc


 • Address : Aleksandar Makedonski 2/85
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7475 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zece transport


 • Address : Kej Marsal Tito 93
 • Place: Ohrid

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zona-express


 • Address : Mrzenski pat 13
 • Place: Gevgelija
 • Distance: ≈7551 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zrak prom


 • Address : Nju Delhiska 2/7
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7423 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zvezdan Promet


 • Address : Mara Ugrinoska 17
 • Place: Gostivar
 • Distance: ≈7403 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Адора инженеринг по пат на јавна лицитација, за 9,3 милиони евра, ги купи Топланите Исток и Запад и најголемиот дел од останатиот имот на Топлификација АД, ...
сите 17 | | | веќе видена

Регулаторна комисија за енергетика и водни услуги (РКЕ) отпочна со постапки за одземање на лиценци на двајца снабдувачи на електрична енергија. Од таму ...
сите 36 | | | веќе видена

Турската високотехнолошката компанија „Текнопанел“ ќе инвестира 16 милиони евра во изградба на нов производствен капацитет во ТИРЗ 1 Скопје. Инвестицијата беше ...
сите 21 | | | веќе видена

Вредноста на биткоинот скокна за 4,1 проценти во последните 24 и сега се тргува по цена од 43.974 долари. Меѓутоа, за една недела, оваа криптовалута загуби 8,8 ...
сите 26 | | | веќе видена

Реплек има нов Надозрен одбор и повторно ќе дели дивиденда - одлуките беа изгласани на вчерашната седница на Собранието на акционери. Нови членови на Надзорен ...
сите 3 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel