Freight one


 • Address : Kosta Susinov 78
 • Place: Radovis
 • Distance: ≈7944 км


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Suggested results for your search terms:

  6 days a weekInternet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

  DB Schenker


  • Address : ul.36, Industriska zona Ilinden b.b.
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7861 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00 • Sat from 08:00 to 14:00

  DB Schenker in Macedonia is one of the leading providers of integrated logistic services.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/05ec91c839a51b2f6c3d2a6cca11d17f.jpg?t=true&w;=300&h;=300
  Parking6 days a weekWi-Fi ZoneAirconditioned

  Maktrend


  • Address : Boris Trajkovski (Prvomajska), Nova Industriska zona Pintija 280-a
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7859 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:30 • Sat from 08:00 to 14:00

  “Maktrend – transport & logistics” is established in 1991 and is one of the first private transport companies in Macedonia.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1547728166_92.png?t=true&w;=300&h;=300
  6 days a weekAirconditioned

  Dima


  • Address : bul.Jane Sandanski 26-2/4
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7854 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

  The forwarding mainly covers the process of customs agency of goods for import, export and / or re-export from and to Macedonia...

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1687268150_57.png?t=true&w;=300&h;=300

  Orbita trans


  • Address : Pero Nakov 110-a
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7855 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

        

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1678961194_59.png?t=true&w;=300&h;=300
  Map

  Дејан ТРАЈКОВСКИ, професор на Техничкиот факултет - Битола (ТФБ) Дали населението е свесно дека доколку се продаде или изнајми дел од РЕК Битола, истата струја ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Имотот на Marteaux Guillaume, од каде што потекнува еден од најубавите шампањи во светот, се наоѓа во Бонеил, Франција мало село кое е наведено како светско ...
  | | веќе видена

  Иницијативата на локалното население на струмичката котлина „И здравје и работа“ со особено внимание ги следи дежурните критичари кои се хистерично вознемирени ...
  сите 17 | | | веќе видена

  Според министерот за економија Крешник Бектеши, мерките ги даваат своите резултати во делот на зачувување на животниот стандард. Во случај, како што рече ...
  сите 17 | | | веќе видена

  На втората регионална конференција на еколошките и бизнис лидери „Look Up 2“, која се одржа во Копаоник, Република Србија, свое учество имаше и директорот за ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel