Fragment komunikacii

ParkingWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Bul.Jane Sandanski 56-1/2
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7428 км

  • Telefon 2: 02 2450133
  • Faksi: 02 2450826
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00Fragment Komunikime është një kompani, e cila në Maqedoni dhe në rajon ofron shërbime me cilësi të lartë në fushën e dhënies me qira të pajisjeve për përkthim simultan, pajisjeve audio, video dhe prezantim të pajisjeve, si dhe shërbime të ndryshme në fushën e organizimit dhe supervizionit të manifestimeve të ndryshme (seminare, konferenca, trajnime, kongrese etj.)

Shërbime:
• Pajisje konferencash
• Pajisje pa tel për përkthim simultan
• Pajisje për video konferencë
• Pajisje për informacin
• Shërbime përkthimi

Gjithmonë ndaj klientëve kemi qasje në mënyrë konsultative, me qëllim që të sigurohet dhe realizohet kërkesa e duhur për nevojat e klientëve, këtë gjithashtu e vërteton dhe numri i madh i klientëve të kënaqur.

Ngjarje me cilësi në nivelin më të lartë!
më shumë

Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj