Foto Station


  • Adresa: bul.Partizanski Odredi 21 lok.5
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7424 км
  • Lokacioni: веднаш до грчка амбасада

  • Telefon 2: 02 3134507
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 19:00
    Sh nga 10:00 deri më 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1624356554_6.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Firma ekziston që nga viti 2000 si Foto Mite, por sot ne jemi ribrenduar si Foto Station.

Ne ofrojmë shërbime fotografike dhe video për evente të ndryshme si:

-dasma,
- pagëzime,
- ditëlindjet.

Jemi më të njohur për fotografimin e maturantëve, absolventëve dhe gjysmë-maturantëve, si dhe përgatisim tablo dhe almanak. Me këtë jemi ndër më të mirët në Maqedoni.

Gjithashtu kemi edhe një laborator fotografik për përgatitje të fotografive dhe tregti me albume dhe korniza.

më shumë
Foto nga vendndodhjaFoto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj