Fortuna SKT


 • Adresa: Stojka Cekova 62
 • Vendi: Shkup


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1713268974_05.png?t=true&w=300&h=300


  Примарна работа е привремено вработување и посредувањето при вработување во земјата и странство, а дејноста на Фортуна Скт се вбројува меѓу деловните гранки со најбрз раст во Европа. Наша должност е да наоѓаме компетентен персонал кој им е потребен на другите компании доверливо и без компликации. Најголем обем на привремени вработувања нудиме со стопанскиот сектор.

  Нашите услуги:
  - Привремени вработувања
  - Огласување
  më shumë

  Hyni në Librin e Artë

  Emri i përdoruesitFjalëkalim  Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj