Formika Plus

Qasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Hristo Tatarçev 47-j lok.1 (Sava Kovaçeviq)
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7854 км

  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1421058343_47.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Themeluar në vitin 2008, Formika Plus është byro që përpiqet të ofroj një qasje më cilësore dhe një rezultat përfundimtarë në projektim. Kombinimi i arkitektëve me përvojë dhe arkitektëve të rinj, profesionalizmi dhe kreativiteti, ofron mundësi që çdo projekt të ketë zgjidhje funksionale me një pamje unike dhe të përkryer. Përpiqemi të përmbushim kërkesat dhe dëshirat e çdo klienti, të ofroj sa më shumë të jetë e mundur një zgjidhje energjetike më cilësore, konstruim të optimizuar dhe përdorim të materialeve, si dhe një lëvizje të lehtë e të pandërprerë dhe hapësira organizative të studiuara hollësisht tek çdo objekt.

Nëpërmjet qasjes flekisibile në procesin e projektimit dhe kontakteve të përditshme me klientët, kemi mundësi që t'i njohim më mirë idetë dhe mendimet e tyre, dhe në atë mënyrë të ofrojmë një zgjidhje më cilësore dhe më të përshtatshme, që në tërësi do të përputhet me standardet dhe rregullativat e shkruara.

Formika plus ofron shërbime profesionale në fushën e arkitekturës dhe projektimit.
Të gjitha shërbimet e mëposhtme nënkuptohen për shtëpi individuale, pallate të vogla dhe të mëdha, objekte zyrtare, objekte industrial dhe magazinimi, objekte shëndetësore dhe objekte shoqërore

Punim të ideve projektuese
Punim të projekteve bazë
Revizion të dokumenteve të projektimit
Shërbime konsultative dhe inxhinierie gjatë ndërtimit

Firma posedon licencat:
Licencë A për projektim dhe ndërtim të kategorisë së parë
Licencë B për projektim të ndërtesave të kategorisë së dytë
Licencë B për revizion të dokumentacionit projektues
Licencë D për mbikëqyrje gjatë punimeve të ndërtimit.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj