For Lady

ParkingPunojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicioner


  • Telefon 2: 078 355033
  • Faksi: 02 2782365
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 19:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1604046925_73.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Në kundërshtim me besimin popullor, historia e çorapeve, si një pjesë integrale e veshjes, daton që nga kohërat antike. Gjatë viteve, me përmirësimin gradual të materialeve dhe teknologjive të prodhimit, bota e çorapeve është sjellë në përsosje në shumë forma, ngjyra, nuance dhe dizajne.

Sot, getat dhe çorapet nuk janë thjesht aksesorë të thjeshtë në veshjet e përditshme, por janë pjesë moderne dhe unike të veshjeve që ndjekin vazhdimisht të gjitha trendet e modës.

Produktet For Lady i bëjnë këmbët e çdo zonje një protagoniste të vërtetë, sepse ju mund ta shihni, ndjeni dhe prekni ndryshimin!

Që kur njeriu filloi të mbulojë trupin e tij me rroba, ai gjithashtu ka filluar të mbulojë këmbët e tij! Çorapet dhe getat "moderne" datojnë që nga Mesjeta e hershme, së bashku me fillimet e përpunimit të mëndafshit. Në fillim, ato ishin bërë për burra, por pak më vonë gratë u lejuan t'i veshin ato dhe kështu këta aksesorë u bënë simbol i luksit.

Me zbulimin e najlonit në vitin 1938 në laboratorin Du Pont në SHBA, u hap një dimension i ri në industri, duke i dhënë çorapeve dhe getave elasticitet, fleksibilitet dhe qëndrueshmëri të jashtëzakonshme.

Më vonë, teknologjitë e reja në vitet '50 mundësuan prodhimin e getave të para transparente, të cilat u përmirësuan më tej nga përdorimi i stilastikës që i bëri ato edhe më precize dhe të qëndrueshme, duke rritur përbërjen dhe pamjen estetike të tyre.

Getat arritën kulmin e tyre në vitin 1965, kur minifund revolucionarizoi dhe pushtoi industrinë e modës dhe shoqërinë. Yjet më të mëdha të filmit dhe modës kanë shenjtëruar getat si një armë joshëse.

PËR NE

For Lady SHKPNJL - një kompani e cila filloi me punë në vitin 1995 në Shkup me aktivitetin kryesor prodhim të getave të grave dhe fëmijëve për shitje dhe eksport në sasi më të mëdha, brenda dhe jashtë Maqedonisë. Në vitet e para të ekzistencës së tij, For Lady SHKPNJL ishte e njohur nga markat e tij themelore Samantha, Lucia dhe Sanja në treg, dhe tani është rritur në një markë që njeh mbi 50 produkte aktive me variantet dhe numrat e saj të ngjyrave. Me kalimin e viteve, inovacioni, përvoja, investimi në pajisje, përparimi i proceseve të prodhimit me teknologji më moderne, na kanë ndihmuar të zhvillojmë më shumë marka dhe modele produktesh, që janë baza për pamjen perfekte të përditshme të çdo gruaje. Ne vazhdimisht jemi duke punuar në përmirësimin e prodhimit dhe produkteve në përputhje me nevojat e klientëve, trendet dhe teknologjitë e reja. Produktet tona shiten më së shumti në tregun e brendshëm dhe ndërsa tregjet e eksportit janë përhapur në të gjithë rajonin e Ballkanit. Përvoja shumëvjeçare premton besim në prodhimin dhe dorëzimin e materialeve në një kohë të shkëlqyeshme. Qëllimi ynë është prodhimi dhe tregtimi i një game sa më të gjerë të mundshme të produkteve maqedonase, e njohur nga modeli origjinal dhe unik të prodhimit, që gjithashtu do të jetë zgjedhja e duhur e çdo vajze dhe gruaje moderne.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj