Пребарувањето е оптимизирано за Gostivar

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Strumica
 • Bitola
 • Ohrid
 • Kocani
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Food & drinks (beverage) delivery services
 • Pizzerias - restaurants
 • Fast food restaurants
 • Catering
 • Restaurants a - z
 • Lounge Bars
 • Delivery & Courrier Services & Pizza Delivery
Повеќе филтриПомалку филтри

Food & drinks (beverage) delivery services по градови

Bitola Gostivar Kavadarci Kocani Kratovo Krusevo Ohrid Skopje Struga Strumica Veles

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Food & drinks (beverage) delivery services


Persydo


 • Address : Pavel Satev 15
 • Place: Kratovo
 • Distance: ≈9474 км
 • Working Hours: Mon - Wed , Thu , Sun from 08:00 to 00:00 • Fri - Sat from 08:00 to 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pica Aruba


 • Address : Bozidar Adzija 3 lok.7
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9445 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pica Egnatia


 • Address : M.T.Gologanov 70
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9442 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 08:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Piza do doma


 • Address : ul.5 br.5 s.Mirkovci
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pizza 5


 • Address : bul.ASNOM 34 lok.9
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9446 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 10:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pizza 5


 • Address : Miroslav Krleza16 lok.3 (Gjuro Gjakovic )
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9443 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pizza Box/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pizza Land Lk/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pizza Planet Hot (Pica Planet Hot)


 • Address : M.T.Gologanov 44 lok.5 (Ivo Lola Ribar)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9443 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pizza Time


 • Address : Todorce Nikolovski 40
 • Place: Veles
 • Working Hours: Mon - Sat from 06:00 to 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Portable food


 • Address : bul.8-mi Septemvri 18
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9441 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Prova Pizza (pica to go)


 • Address : Partizanska 6
 • Place: Ohrid

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Royal Burger


 • Address : bul.V.S.Bato 55
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9447 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Royal Burger


 • Address : Orce Nikolov b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9442 км
 • Working Hours: Mon - Thu from 09:00 to 00:00 • Fri - Sat from 09:00 to 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Royal expres


 • Address : Industriska zona Sever
 • Place: Strumica
 • Working Hours: Mon - Sat from 07:00 to 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Scandal (Skandal)


 • Address : Partizanska 3
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈9523 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 00:00 • Sat from 09:00 to 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ugotur


 • Address : 15-ti Korpus 2
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vegan 365 kujna


 • Address : Bul.Klimet Ohridski 1-1/1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9443 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

www.jademe.mk  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
  Map

  Од ЈП Водовод и канализација известуваат дека денеска поради водоводен приклучок Ф-200мм на ул.Тодор Александров 77, прекинато водоснабдување ќе имаат ...
  сите 32 | | | веќе видена

  Комерцијалните банки до кои е доставено барање за изразување интерес за заемот за премостување до еврообврзницата во износ од 400 милиони евра треба до денеска ...
  сите 148 | | | веќе видена

  Еуролинк осигурување ќе продолжи да овозможува одложено плаќање од 30 дена на физичките лица за сите нови или обновени полиси од сите класи на осигурување, за ...
  сите 61 | | | веќе видена

  Иселениците од земјава од организацијата Македонија2025 даваат свои предлози како домашните власти треба да се справат со економските последици предизвикани од ...
  сите 164 | | | веќе видена

  ТТК банка АД Скопје поддржувајќи ги препораките и мерките на Владата, за справување со актуелната сериозна опасност од ширењето на Ковид-19, денеска изврши ...
  сите 29 | | | веќе видена
   

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel