Foja Ko

ParkingE lejuar për kafshë përkedhësePunojmë 7 ditë në javëPaqesë me kartela kreditore

  • Adresa: Boris Trajkovski (Prvomajska) 152-a
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7429 км

  • Telefon 2: 078 362969
  • Faksi: 02 2700569
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 17:00
    D nga 08:00 deri më 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1457007570_19.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Qendra e kopshtarisë dhe operative FOJA KO ofron një asortiment të madh të prodhimeve dhe shërbimeve nga fusha e hortikulturës.

Ekipi ynë është me përvojë profesionale shumëvjeçare, i gatshëm për realizim cilësor të nevojave tuaja si:

1. Fidanë të jashtëm zbukurues
- Pemë gjetherënëse(fidanë solitere dhe të rinj)
- Fidanë me gjelbërim të përhershëm
- Shkurre dhe pemë të shkurtra -mbulues
- Filiza lulesh dhe perenë
- Pemë frutash(dru dhe shkurre)
- Fidanë pemësh dhe për pyllëzim
- Pajisje të tjera kopshtarie: saksi, terset, pleh, farë për bar, lule, barishte erëzash, etj.

2. Projekte peizazhi dhe realizim i të njëjtave
- Objekte afariste
- Sipërfaqe publike
- Oborre private
- Tarraca
- Alpinume
- Parqe lulesh

3. Shërbim kopshtarie
- Mirëmbajtje e përditshme dhe e përkohshme e gjelbërimit
- Mirëmbajtje të luleve shtëpiake

4. Kopshte çatish (Projekt dhe realizim)
- Gjelbërim intensiv dhe ekstensiv

5. Lëndina bari instante(lëndina busene)

6. Bimë me qira
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj