Fluid proekt

ParkingWi-Fi ZonëAir-kondicioner


  • Telefon 2: 02 3212767
  • Faksi: 02 3212767
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1433764280_4.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja
Stacione pastruese për ujërat e zeza
Sistem për tretman të ujërave sanitare

Zgjidhje teknologjike për përpunim të ujërave përbëhet nga pjesët e mëposhtme:

• Filtrim
• Zbutje
• Demineralizim
• Dezinfektim

Zgjidhje teknologjike sipas fazave janë të certifikuara me rregulla për tretman të ujit dhe standardit NSF.

Kapaciteti i sistemit është 2500 l/h
Sistem për tretman të ujërave të zeza

Stacioni i pastrimit është ndërtuar si një njësi kompakte dhe paraqet sistem për pastrim të ujërave të zeza, dhe i përmbush të gjitha standardet ligjore dhe normativat. Ujërat e zeza komunale hyrëse janë me karakteristikat si vijon:

• HPK 200 – 400mg/L
• BPK5 250 – 250 mg/L
• Materie të suspenduara 200 – 300 mg/L
• pH 6-8

Kapaciteti teknologjik nominalit është 10 EZH, ndërsa kapaciteti biologjik është 0,6 kgBPK5/den. Procedura teknologjike për pastrim të ujërave të zeza është e përbërë nga:

• Egapilizim
• Aerim
• Klarifikim
• Recirkulim

Karakteristikat fiziko-kimike të përpunimit të ujit janë si vijon:

• HPK 80 – 120 mg/L
• BPK 5 15 – 25mg/L
• pH 6 - 8
më shumë
30%save
Retail Price - VAT Included:200 MKD140 MKD

Construction of pools

30%save
Retail Price - VAT Included:200 MKD140 MKD

Construction of pools

22%save
Retail Price - VAT Included:180 MKD140 MKD

Multifuncionalni chlorine tablets

Retail Price - VAT Included:4.800 MKD

Monthly maintenance of outdoor pool ...

Retail Price - VAT Included:400.600 MKD

Jacuzzi Spa Ronda

Retail Price - VAT Included:1.980 MKD

FILTER Piccolo - WHITE

Retail Price - VAT Included:33.825 MKD

Ionic water softener

Retail Price - VAT Included:2.200 MKD

Filter Piccolo

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Family swimming pools

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Swimming pools

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Swimming pools

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Construction of pools


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj