Fluid proekt

ParkingWi-Fi ZonëAir-kondicioner


  • Telefon 2: 02 3212767
  • Faksi: 02 3212767
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1433764280_4.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja
FLUIDI PROEKT është kompani që ofron shërbime komplete nga fusha e tretmanit të ujit dhe teknologjive ekologjike.

Në punën tonë është ndërthurur përvoja e përgjithshme dhe njohuritë e stafit tonë, të fituara gjatë ndërtimit të llojeve të ndryshme të objekteve për tretman të ujit.
Me stafin tonë profesionist dhe pajisjet me të cilat disponojmë, jemi të gatshëm të kryejmë çdo lloj detyre dhe sfida të vendosura para nesh nga ana e klientëve.

Cilësia e punëve të kryera dhe respektim të afateve të dakorduara janë prioritet kryesore në punën tonë.
FLUID PROEKT projekton dhe implementon:

STACIONE PASTRIMI PËR UJË PËR OBJEKTE FARMACEUTIEK DHE SHËNDETËSORË

Stacione pastrimi për prodhim të ujë ultra-të pastruar HPW(High Purified Water) dhe të pastruar PW (Purified water), të projektuara dhe të ndërtuara sipas standardeve GMP (Good Manufacturing Practice), për objekte farmaceutike dhe shëndetësore. Stacione pastrimi për prodhim të ujit për qendrat e dializës, të punuara sipas standardeve Good Manufacturing Practice)
Stacione pastrimi të vogla(osmoza rezervë) për kushte laboratorike.


STACIONE PASTRIMI PËR TRETMAN TË UJËRAVE TË ZEZA
- Stacione pastrimi për tretman të ujërave të zeza komunale nga objekte banimi, shtëpi, lagje dhe fshatra
- Stacione pastrimi për tretman të ujerave të zeza nga objekte komerciale: hotele, motele, restorante dhe mensa
- Stacione pastrimi për tretman të ujërave të zeza industrial nga: rafineri, fabrika qumështi, industri mishi dhe tekstili.

STACIONE PASTRIMI PËR TRETMAN TË UJIT PËR PËRDORIM SHTËPIAK
- Stacione pastrimi për zbutje (dekarbonizim) të ujit.
- Stacione pastrimi për deferizim (mënjanim të hekurit) të ujit
- Stacione pastrimi për demanganizim(mënjanim të manganit) të ujit
- Stacione pastrimi për denitrifikim (mënjanim të amoniakut) të ujit
- Stacione pastrimi për demineralizim(mënjanim të mineraleve) të ujit
- Nënstacion për sterilizim UV (mënjanim të baktereve) të ujit.
më shumë
30%save
Retail Price - VAT Included:200 MKD140 MKD

Construction of pools

30%save
Retail Price - VAT Included:200 MKD140 MKD

Construction of pools

22%save
Retail Price - VAT Included:180 MKD140 MKD

Multifuncionalni chlorine tablets

Retail Price - VAT Included:4.800 MKD

Monthly maintenance of outdoor pool ...

Retail Price - VAT Included:400.600 MKD

Jacuzzi Spa Ronda

Retail Price - VAT Included:1.980 MKD

FILTER Piccolo - WHITE

Retail Price - VAT Included:33.825 MKD

Ionic water softener

Retail Price - VAT Included:2.200 MKD

Filter Piccolo

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Family swimming pools

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Swimming pools

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Swimming pools

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Construction of pools


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj