Fluid proekt

ParkingWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: bul.Sërbia 9
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7428 км
  • Lokacioni: 100 метри од Мотоцентар

  • Telefon 2: 02 3212767
  • Faksi: 02 3212767
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1433764280_4.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Fluid Proekt SHPK është një kompani në pronësi private, e cila është e vetmja në fushën e trajtimit të ujit të pijshëm dhe ujërave të zeza, mbrojtje e mjedisit jetësor dhe kërkimet nënujore.

• Trajtim ekologjik i ujit - Projektim, konsalting dhe inxhinieri
- Ujë i pijshëm dhe ujëra të zeza
- Ujë për përdorim farmaceutik dhe mjekësor (certifikatë GMP)
- Filtrim
- Zbutje e ujit
- Deferizim dhe demanganizim
- Demineralizim
- Certifikim UV
- Klorim dhe ozonim
- Certifikatë GMP
- Pastrim I ujërave të zeza
- Pishina dhe pajisje për pishina
- Filtra për përdorim shtëpiak

• Projektim dhe zbatim i objekteve me interes të veçantë
- Pishina sportive dhe rekreative
- Shatërvanë

• Menaxhimautomatik dhe kontroll i proceseve
• Mirëmbajtje dhe servisim i pajisjeve dhe objekteve
• Mbrojtje e mjedisit jetësor dhe kërkime nënujore dhe aktivitetet


Kompania është themelua në vitin 1992 dhe hapat e saj pioniere në aktivitetet kërkimore dhe zhvillimore në këto zona datojnë që nga viti 1983. Fluid Proekt është i specializuar në projektimin dhe optimizmin e proceseve, teknologjive dhe pajisjeve për trajtimin e ujit. Ajo është e përkushtuar ndaj proceseve të gjetjes dhe zbatimit të zgjidhjeve që krijojnë balancë midis interesave të klientëve tanë dhe mbrojtjes së mjedisit.

Fluid Proekt projekton dhe kryen objekte për trajtimin e ujërave të zeza nga objektet komunale, thertoret dhe industrinë e mishit, industrinë për lëkurë, industrinë e bulmetit, industrinë për vajra, industrinë kimike dhe të tjera. Pishinat sportive dhe rekreative dhe shatërvanët dhe për ta pajisjet e nevojshme si dhe mirëmbajtja e tyre janë disa nga shërbimet dhe produktet e Projektit Fluid, një kompani me përvojë të gjerë me ndërtim të qindra pishinave në Maqedoni dhe jashtë vendit, me kontrata për mirëmbajtjen dhe trajtimin kimik të të njëjtave. Prapa gamës së gjerë të shërbimeve dhe produkteve qëndron një ekip profesional në dispozicionin tuaj për të përmbushur kërkesat dhe nevojat tuaja.

Produkte:
• FILTER ATLAS PËR UJË
• ZBUTËS JONIK
• FILTËR PIKOLO
• STERILIZUES UV
• OSMOZË REZERVË
• NËNSTACIONE PASTRIMI PËR TRAJTIM TË UJËRAVE TË ZEZA
• PISHINA, SHATËRVANË DHE PAJISJE

Fluid Proekt është bartës i aktivitetit në disa studime dhe projekte ekologjike në fushën e mbrojtjes së mjedisit jetësor, hulumtime të resurseve ujore dhe mbrojtjes së rariteteve arkeologjike dhe natyrore nënujore.
më shumë
Retail Price - VAT Included:160 MKD

Algicide

Retail Price - VAT Included:140 MKD

pH Minus

Retail Price - VAT Included:2.030 MKD

Washer hose

Retail Price - VAT Included:640 MKD

Multifunctional tablets (4 + 1 free ...


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj