Fizioplus medika

ParkingPunojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Ferid Murati 5/1 lok.5
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7424 км

  • Telefon 2: 02 6160605
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 19:00
    Sh nga 09:00 deri më 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1617872703_31.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Fizioplus Medika është një ordinancë specialistike për mjekësi fizikale dhe rehabilitim që disponon me:

Ekzaminimi fiziatrik nga një mjek specialist
Kontrolle konsultative
Terapia me laser
Terapia magnetike
Elektroterapi
- rrymë galvanike
-rryma interferuese
-elektroforezë
-rryma diademike
-TENS
-stimulim elektrik klasik
Terapia me ultratinguj
Masazh manual - sportiv, relaks, mjekësor
Termoterapi
Kinezoterapi
- ushtrime korrigjuese për skoliozë, kifozë, lordozë
- korrigjimi i deformimeve në moshën fëmijërore

Ne trajtojmë:

-spondilozë
-diskopati
-lumboishialgi
-artrozë të nyjeve
- sëmundjet reumatike
- parezë dhe paralizë nervore
- dëmtime sportive
- thyerje të kockave
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj