Fizio medika

Wi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Goce Dellçev 12
  • Vendi: Koçanë
  • Distanca: ≈7960 км
  • Lokacioni: Градски пазар

  • Telefon 2: 078 285002
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 18:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1490014800_16.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja
Fizio medika është ordinancë specialiste për mjekësi fizikale dhe rehabilitim.

Shërbime:
• Elektroterapi
• Kinezoterapi
• Termoterapi
• Helioterapi
• Magnetoterapi
• Laseroterapi
• Osteoporozë
• Inhalacion
• Masazh
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj