Fizart

ParkingPunojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi Zonë


  • Telefon 2: 044 334466
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 20:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1569226301_34.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Fizart është një praktikë e specializuar në mjekësinë fizike dhe rehabilitimin

Cizart ofron:

•Stimulatori funksional magnetik (SFM)
•Rrezatimi me rreze infra te kuqe
•Rrezatimi ultraviolet
•Sonoterapia
•Rrymat diadinamike
•Rryma galvanike
•Elektroforeza
•Elektrostimulimi
•Vakum terapia
•Laseroterapia
•TENS
•Rrymat interferente
•Parafinoterapia
•Kineziterapia
•Masazhe manuale
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj