Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Prilep
 • Bitola
 • Veles
 • Stip
 • Strumica
 • Tetovo
 • Struga
 • Ohrid
 • Vinica
 • Kocani
 • Gostivar
 • Kicevo
 • Kumanovo
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Fitness centres, health clubs & gyms
 • Aerobics
 • Beauty & health spas
 • Yoga
 • Massage salons
 • Saunas
 • Hotels
 • Beauty Salons
 • Sports Nutrition
 • Sports Massage
 • Sports Clubs, Associations & Federations
 • Sport Centres, Facilities, Fields, Playgrounds & Courts
 • Therapeutic Massage
 • Beauty Salons (Hairdresser & Hair Care)
 • Sun Beds (Tanning Beds)
 • Karate Clubs
 • Rehabilitation Centres
 • Martial Arts - Training
 • Beauty Salons
 • Physical Therapy
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Fitness centres, health clubs & gyms


PowerHouse Pilates/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Maksifit


 • Address : bul.Partizanski Odredi 27-A lok.1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7851 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 08:00 to 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dinamik


 • Address : 4-ti Juli 127
 • Place: Kicevo
 • Distance: ≈7851 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 22:00 • Sun from 16:00 to 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Power Plate Studio


 • Address : Aminta III (Leninova) 64-a-2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7851 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 10:00 to 22:00 • Sat from 10:00 to 15:00

Нашите лични тренери се сертифицирани професионалци кои ве подучуваат и мотивираат. Ако сте почетници или имате проблем да останете во форма, потребен ви е личен тренер. Нашата цел е со правилно вежбање да ги добиете резултатите кои ги посакувате.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1655301450_95.png?t=true&w=300&h=300

Oxygen Fitness Club


 • Address : Boro Petrushevski 31 lok.1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7851 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kineticus


 • Address : Elisie Popovski Marko 31
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7851 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 18:00 • Sat from 08:00 to 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fitnes Revolution


 • Address : Majka Tereza (Vodnjanska) 60
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7851 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 15:00 to 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

My Gym/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Project Fit


 • Address : Vasil Gjorgov 31/3-p-2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7851 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Promedica Estetic


 • Address : Sv.Kiril i Metodij (M.H.Jasmin) 50/1, p.fah 122
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7851 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 21:00 • Sat from 09:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Proksima 4


 • Address : Sv.Kiril i Metodij (M.H.Jasmin) 50
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7851 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shkupi Gym


 • Address : Cvetan Dimov 138
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7851 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 10:00 to 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mix Aerobik i Fitnes


 • Address : Makedonija, Dom na ARM b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bodytec (Boditec)


 • Address : 11-ti Oktomvri 86 lok.15
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 10:00 to 22:00 • Sat from 10:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fit Family (Fit Femili)/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

SC Vardar


 • Address : Mirche Acev 2/2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км
 • Working Hours: Mon - Wed , Fri - Sat from 17:00 to 21:30 • Tue , Thu from 16:30 to 21:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Magnus


 • Address : Anton Popov (Ognjan Prica) 1 lok.1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км
 • Working Hours: Mon , Thu , Sat from 07:00 to 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fitnes stanica - Olimpiski


 • Address : bul.Kocho Racin 33
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 15:00 to 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sport Inn Center


 • Address : Istarska 33/1 lok.1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7853 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 06:30 to 21:00 • Sat from 10:00 to 21:00

Спорт Инн е единствениот сертифициран Spinning® центар во Македонија.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1431086352_94.png?t=true&w=300&h=300
Map

АД ЕСМ има законска обврска да го снабдува регулираниот пазар, односно домаќинствата и малите потрошувачи, и истото го прави по задолжение од Влада во 100 ...
сите 199 | | | веќе видена

Во земјава, од една страна, има голема невработеност, а од друга, многу компании не можат да обезбедат кадар кој ги поседува потребните вештини и квалификации ...
сите 23 | | | веќе видена

Европската комисија сака да ја зголеми минималната стапка на акциза за тутунските производи, што најмногу би се забележало кај крајните цени на цигарите во ...
сите 23 | | | веќе видена

Една од најголемите и најмоќните банки во земјава, НЛБ, влегува во сферата на лизингот. Услугите ќе можат да ги користат и граѓани и фирми, а на тој начин ќе ...
сите 59 | | | веќе видена

Стигна првиот позначаен „цех“ од зголемувањето на основната камата на Народна банка на Македонија, која веќе достигна 4,25 отсто, откако пред околу десетина ...
сите 44 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel