FitMax


 • Address : Ivo Lola Ribar 103
 • Place: Kumanovo
 • Distance: ≈7862 км


/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Suggested results for your search terms:

Medikus


 • Address : Hristo Batandziev 104-b (Socijalisticka Zora)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7846 км

Нашата основна дејност е увоз и дистрибуција на диететски додатоци од палетата на ЕСИ спа Италија - компанија која е лидер во Италија и пошироко.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1390831600_7.jpg?t=true&w=300&h=300
ParkingPets welcomeWi-Fi ZoneAirconditionedCards acceptedFitness centerSpa center

Sport Inn Center


 • Address : istarska 33/1 lok.1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7853 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 06:30 to 21:00 • Sat from 10:00 to 21:00

Спорт Инн е единствениот сертифициран Spinning® центар во Македонија.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1431086352_94.png?t=true&w=300&h=300
Public transportInternet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

Helios Medical


 • Address : 50-ta Divizija 25
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

Helios Medical is one of the fastest growing companies in the pharmaceutical and nutritional sector in the Republic of Macedonia.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1542880434_08.jpg?t=true&w=300&h=300

Charm


 • Address : Przino 6
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7851 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 10:00 to 21:00 • Sat from 10:00 to 16:00

Шарм постои од 1994год. Основан од козметичар Христина Кујумџиева која во 2008 год. стекна диплома Мајстор – Козметичар и спаѓа во тимот на првите Мајстори – Козметичари во Македонија. Нашиот тим на висококвалификувани професионалци, козметичари – естетичари, физиотерапевти предводени од Наталија Кујумџиева Пирова, се фокусира врз обезбедување на крајниот ефект во козметиката за нега.

Categories:

beauty salons

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1574857404_6.png?t=true&w=300&h=300
Map

Дигитализацијата на услугите е една од примарните процеси во „Нептун Македонија“, компанијата која континуирано на иновативен начин им го олеснува на ...
сите 33 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel