Fisher elektronik 2


  • Adresa: bul.Brigada e 3-të sulmuese Maqedonase 52
  • Vendi: Kumanovë
  • Distanca: ≈10685 км
  • Lokacioni: помеѓу Аму и Рим Париз

  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 21:00
    Sh nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1655713829_78.jpg?t=true&w=300&h=300


Misioni bazë i Fisher Electronic D.O.O. është të ofrojë produkte të njohura me cilësi të lartë me një çmim të volitshëm dhe me mbështetje të përshtatshme shërbimi. Fisher Electronic D.O.O. zhvillon më shumë gamën e shitjeve të markave të saj në përputhje me kërkesat e tendencave të caktuara teknike dhe teknike, kërkesat estetike dhe ergonomike. Ruajtja e zhvillimit dinamik dhe të plotë të zbulimit është monitorim aktiv dhe përshtatje fleksibël ndaj ndryshimeve në mjedisin e biznesit.

Bën shitje me pakicë dhe shumicë.
Depoja e Fir Electronic 2 ndodhet ne Rr.100 Nr.72 - Karposh
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj