Fish Skopje


  • Adresa: Vlladimir Komarov 16-3/7
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7853 км


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1581068395_45.png?t=true&w=300&h=300


Фиш Скопје е единствената компанија која се потпира не само на илјадници години искуство и докажани рецепти во производството и на млечни производи, туку исто така да ги комбинира со истражување и најнови технологии.

Ние знаеме дека можеме да ги исполниме високите побарувања на нашите клиенти поради големата професионалност која ја нудиме.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj