Фиш Скопје


  • Адреса: Владимир Комаров 16-3/7
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7427 км
  • Локација: позади Палма- Аеродром


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1581068395_45.png?t=true&w=300&h=300


Фиш Скопје е единствената компанија која се потпира не само на илјадници години искуство и докажани рецепти во производството и на млечни производи, туку исто така да ги комбинира со истражување и најнови технологии.

Ние знаеме дека можеме да ги исполниме високите побарувања на нашите клиенти поради големата професионалност која ја нудиме.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи