Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Struga
 • Skopje
 • Tetovo
 • Ohrid
 • Gostivar
 • Star Dojran
 • Makedonski Brod
 • Veles
 • Vinica
 • Probistip
 • Kavadarci
 • Strumica
 • Kumanovo
 • Bogdanci
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Fish & grill - restaurants
 • Restaurants a - z
 • Fisheries & fish farms
 • National restaurants
 • Apartments & rooms - hire (rental)
 • Motels
 • Seafood Restaurants
 • Steak, Grill & Barbecue Restaurants
 • Fish & Seafood Markets
 • Taverns
 • Swimming Pools
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Fish restaurants


Gryka


 • Address : s.Leshok
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 10:00 to 00:00

Ресторан Грика, сместен помеѓу прекрасна пророда, има огромен број на специјалитети.

Belojski Biser


 • Address : s.Beloviste
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 11:00 to 21:00

Pastrmka


 • Address : Dervis Cara 3
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 09:00 to 22:00

Sole


 • Address : Jane Sandanski 98
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 23:30 • Sat from 10:00 to 23:30

Relax (Relaks)


 • Address : s.Dobroste
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 11:00 to 00:00

Delfina


 • Address : Blagoja Toska 37/17
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 10:00 to 00:00

La terazza


 • Address : s.Vrutok
 • Place: Gostivar
 • Distance: ≈7826 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 12:00 to 00:00

Kaj Sime


 • Address : s.Vrutok
 • Place: Gostivar
 • Distance: ≈7826 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 12:00 to 00:00

Panorama


 • Address : s.Vrutok
 • Place: Gostivar
 • Distance: ≈7826 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 12:00 to 00:00

Burimi Tre


 • Address : s.Vrutok
 • Place: Gostivar
 • Distance: ≈7826 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 09:00 to 01:00

Bibi


 • Address : Zhelino
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7828 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 11:00 to 00:00

Teferic


 • Address : s.Gorna Banjica
 • Place: Gostivar
 • Distance: ≈7830 км

Fish House Delfin


 • Address : s.Cegrane
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7830 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 10:00 to 00:00

Нашата кујна е една од точките во кои се гордееме. Готвењето само по себе е наука, но останува на шефовите да го претворат во уметност што нашите мајстори ја правеа со години во најпознатите ресторани во нашата земја.

Garnished


 • Address : s.Velesta
 • Place: Struga
 • Distance: ≈7847 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 09:00 to 00:00

Kaj Babe


 • Address : Nikola Rusinski 1-5/7
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7849 км

Map

Без „аирлија“ започна со работа тимот на новата министерка за финансии, Нина Ангеловска. По информациите пласирани по медиумите дека дел од нејзиниот тим се ...
сите 28 | | | веќе видена

Медиумската информативна агенција (МИА), од годинава има ново име што произлезе од обврските на Преспанскиот договор, но Агенцијата за вести лани имала добра ...
сите 12 | | | веќе видена

Последниот показател за успешноста на економските реформи е растот на извозот во првите седум месеци од годинава кој е за 14,5 отсто поголем во однос на истиот ...
сите 38 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи