Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Fish & grill - restaurants
 • Restaurants a - z
 • Полициски час - достава на храна и намирници
 • Corona virus
 • Seafood restaurants
 • Steak, Grill & Barbecue Restaurants
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Fish & grill - restaurants in Skopje

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

ParkingWi-Fi Zone7 days a weekAirconditionedCards acceptedDisabled accessChildren welcome

Zing


 • Address : Zivko Cingo 5 (Boemska)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7851 км
 • Working Hours: Mon - Thu from 08:00 to 00:00 • Fri - Sat from 08:00 to 01:00 • Sun from 11:00 to 19:00

A wonderful place in the heart of Debar Maalo with rich past and great experience.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1550664295_98.jpg?t=true&w=300&h=300

Big fish


 • Address : Bul.Jane Sandanski 14
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7854 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 00:00 • Sat - Sun from 08:00 to 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fish


 • Address : Skupi 3-a/10
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7849 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 09:00 to 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fotka


 • Address : Helsinki 16-b
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7849 км
 • Working Hours: Mon , Sun from 11:00 to 18:00 • Tue - Thu from 11:00 to 23:00 • Fri - Sat from 11:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hotel Aristocrat & Fish Restaurant


 • Address : Elisie Popovski-Marko 59
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Jadica/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kaj Babe


 • Address : Nikola Rusinski 1-5/7
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7849 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kaj Dule Tetoec


 • Address : Mile Pop Jordanov b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7850 км
 • Working Hours: Mon - Thu from 10:00 to 23:00 • Fri - Sat from 10:00 to 01:00 • Sun from 12:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kaj Ribarot


 • Address : Gorce Petrov 94-A
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7846 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kaj Zhabar


 • Address : Kej 13-ti Noemvri b.b., pozadi Vlada
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7851 км
 • Working Hours: Mon - Wed , Thu , Sun from 08:00 to 00:00 • Fri - Sat from 08:00 to 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Langusta


 • Address : M.T.Gologanov 51
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Riverside Garden/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sidro


 • Address : Atinska 21
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7850 км
 • Working Hours: Mon from 13:00 to 23:00 • Tue - Thu from 10:00 to 00:00 • Fri - Sat from 10:00 to 01:00 • Sun from 12:00 to 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Skopski Merak


 • Address : Debarca 51
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7851 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 10:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Комисијата за хартии од вредност на 77-тата седница со која претседаваше претседателот на КХВ, Нора Алити, на Еуростандард Банка АД Скопје – Дирекција за ...
сите 228 | | | веќе видена

ЕВН Македонија ги информира корисниците дека како резултат на последните случувања со Еуростандард банка, истите не ќе бидат во можност да извршат уплати за ...
сите 28 | | | веќе видена

Во врска со тековните случувања поврзани со Еуростандард банка, а со цел правилно информирање на нашите клиенти и соработници, Еуролинк осигурување потврдува ...
сите 31 | | | веќе видена

Бројот на туристите во јуни оваа година изнесува 5.210. Реализирани се 14.179 ноќевањата, објави Државниот завод за статистика. Бројот на туристите во јуни ...
сите 38 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel