Fis Skopje


  • Address : Vladimir Komarov 16-3/7
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7427 км


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1581068053_44.png?t=true&w=300&h=300


Фиш Скопје е сметководствена компанија со долгогодишно искуство која се базира на професионалноста во работењето. Ние ги нудиме сите услуги во сметководството, како и консалтинг.

Фиш Скопје нуди максимална посветеност кон етичките правила професионалост при работењето со цел да се зголеми ефикасноста на клиентите.

Дел од нашите услуги се:

•Водење на сметководство,
•Финансиско сметководство,
•Материјално сметководство,
•Пресметка на платите и др.
more
Map

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel