Фино 1


  • Адреса: Московска 9 лок.ц
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7849 км
  • Локација: до студентскиот дом Гоце Делчев

  • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00Препорачани резултати за вашето пребарување:

Достапен интернетWi-Fi ЗонаРаботиме 7 дена во неделатаКлиматизираноДоставаДопуштено за деца

Пастел


  • Адреса: бул.Св.Климент Охридски 66/2
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7851 км
  • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 21:00 • Саб - Нед од 07:00 до 17:00

Добредојдовте во светот на Pastel, прва Pattisserie & Boulangerie во Скопје! Посетете нѐ и запознајте се одблизу со нашите производи и почувствувајте ја магијата на француската кујна во пријатен амбиент и атмосфера.

Премиерот Зоран Заев, заедно со заменикот на претседателот на Владата задолжен за економски прашања и за координација со економските ресори, Кочо Анѓушев, и ...
сите 112 | | | веќе видена

Синдикатот на работниците од управата, правосудните органи и здруженијата на граѓани на Република Македонија (УПОЗ) денеска преку соопштение реагираше на ...
сите 22 | | | веќе видена

Фото: Pixabay Странските директни инвестиции во Турција во последните 16 години достигнаа вредност од околу 200 милијарди долари, пишува Daily Sabah “Не само ...
сите 38 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи