Finestra bau

Wi-Fi ZonëPunojmë 7 ditë në javë

  • Adresa: Petar Manhxukov 24-b
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7423 км

  • Telefon 2: 02 2622264
  • Orari i punës: Ha - D nga 09:00 deri më 21:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/85281e22a6d86411694ad999a31453f1.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Finestra bau është kompani që merret me prodhimin për dritare dhe dyer PVC dhe sisteme alternative xhami(giotin).

Prodhime:
• SALAMANDER
• 70mm/ 2D 5-Komora zdrukthëtarie PVC
• 80mm/ 2D 6-Komora zdrukthëtarie PVC
• 76mm/ 3D 6-Komora zdrukthëtarie PVC
• Roleta PVC dhe alumini
• Streha PVC dhe Alumini
• Seksione dyer garazhesh
• Rrjeta kundër mizave

Qëllimi i kompanisë sonë është që të afirmohet si një nga kompanitë kryesore në prodhimin dhe shitjen e zdruktharisë PVC. Ne e arrijmë këtë me përdorimin e produkteve dhe asortimenteve të reja dhe gjithashtu i ndjekim dhe tendencat e reja në sektorin e ndërtimit. Ekspertiza jonë, kompetenca dhe dëshira e vazhdueshme për zgjidhje më të mira dhe më të avancuara për klientët tanë janë prioritet në punën tonë. Dhe misioni ynë është të sigurojmë cilësinë e gjithçkaje që bëjmë për të fituar kënaqësinë dhe besimin e klientëve tanë. Dhe atë e arrijmë me prodhimin e zdruktharisë cilësore PVC.

Prandaj, që nga viti 2012 jemi përfaqësuesit kryesorë për Republikën e Maqedonisë për markën me renome BAUER të profileve të PVC. Në prodhimin tonë përdorim sisteme profilesh 5 komora (70mm) dhe 6 komora (80mm), dhe nga viti 2013 kemi filluar me prodhimin e sistemit me 6 komora me 3-DIHTUNGE, që është trendi më i ri në tregun evropian.

Në mënyrë që të arrijmë çmimet më të mira dhe më të volitshme për prodhimet PVC, së bashku me profilin e PVC ne importojmë dhe bashkëpunojmë drejtpërdrejt me fabrikat e njohura që prodhojnë materiale për PVC , Pllaka metalike dhe qelqi.

Kënaqësia juaj është puna jonë.
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

PVC doors and windows

Retail Price - VAT Included:Ask for price

PVC doors and windows

Retail Price - VAT Included:Ask for price

PVC doors and windows

Retail Price - VAT Included:Ask for price

PVC doors and windows

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Blinds

Retail Price - VAT Included:Ask for price

PVC doors and windows

Retail Price - VAT Included:Ask for price

PVC doors and windows

Retail Price - VAT Included:Ask for price

PVC window

Retail Price - VAT Included:Ask for price

PVC window

Retail Price - VAT Included:Ask for price

PVC window


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj