Fimako

ParkingWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: bul.Jane Sandanski, QT Tri Biseri 7/16
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7854 км

  • Telefon 2: 070 383388
  • Faksi: 02 2461243
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1589356959_98.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

FIMAKO është firmë e cila merret me tregëtin e makinave të reja dhe të përdorura për ndërtimtari.

Përfaqësues gjeneral i programit prodhues të grupacionit FAYAT:
• BOMAG – Pajisje për rrastim, finisherë, freza (Gjermani);
• MARINI – baza asfaltuese (Italia);
• BREINING – Pajisje për mirëmbajtjen e rrugëve (Gjermani);

Si dhe programi i:
• COMPAIR – Kompresorë mobil për ndërtimtari (Gjermani)
• CEDIMA – Makina për prerjen e asfaltit dhe betonit (Gjermani)
• ELE – Pajisje laboratorike (Angli)
• BEMA - Lidhja e metaleve për rrugët (Gjermani)
• STRASSMAYR - Makina për mirëmbajtjen e rrugëve (Poloni)
• MASSENZA- Spërkatje për emulsion dhe bitum (Itali)

Firma është e themeluar në shtatorë të vitit 1994, si rezultat I më shumë se 20 vite bashkëpunim me partnered tanë BOMAG, ELE etj.

Qëllimi themelorë i punës tonë është prezantimi dhe shitja e pajisjeve më të reja për ndërtimtari, nga prodhuesit më të mirë botërorë, si dhe servisim më të shpejt të tyre dhe pjesë rezervë.

Përmes veb faqes tonë dhe kontakt telefonat mund të merrni të gjitha informatat e nevojshme.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj