Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Ohrid
 • Bitola
 • Tetovo
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Filigree jewelry
 • Jewelers (jewellery)
 • Handicraft shops (crafts & craft supplies)
 • Art galleries
 • Fashion accessories
 • Souvenires
 • Frames & Framing (Picture Frames)
 • Goldsmiths
 • Clocks & Watches
Повеќе филтриПомалку филтри

Filigree jewelry по градови

Bitola Ohrid Prilep Skopje Tetovo

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Filigree jewelry

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Ohrid pearls Bellusso


 • Address : Kosta Abrash 1
 • Place: Ohrid

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ohrid pearls from family Risteski


 • Address : bul.Turistichka 32-1/7
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7866 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 21:00 • Sat from 08:00 to 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ohrid pearls from family Risteski


 • Address : Sv.Naum
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7875 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 10:00 to 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ohridski Biser Talevi


 • Address : Sv.Kliment Ohridski 60
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7866 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 23:00

Break: Mon-Sat 16-18h

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ohridski biser Filievi


 • Address : Kosta Abrash 13
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7866 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 20:30 • Sat from 09:00 to 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ornament


 • Address : Nikola Tesla 51
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7908 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 20:00 • Sat from 09:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Stojanovski Mladen


 • Address : Vasil Gjorgov, TC Zebra
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7851 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vladimir Gavrilovski Gava


 • Address : Salih Asim, Stara charshija (Podgragje) 107/32
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Претседателот на Сојузот на стопански комори на Македонија, г. Трајан Ангелоски учествуваше на онлајн форум за трговска и инвестициска соработка помеѓу Општина ...
сите 48 | | | веќе видена

Време зa читање: 8 минути Бизнисмените ги испорачаа првите предлози до новата Влада за подобрување на бизнис климата во земјава. Во фокусот се најболните точки ...
сите 10 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel