Filbis
//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1635319702_7.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

FILBIS SHPKNJL Shkup është kompani projektuese, e cila merret me përgatitjen e dokumentacionit të projektit, auditimin dhe mbikëqyrjen gjatë ndërtimit të objekteve, për të cilat kemi Licencë A për operimin e objekteve të kategorisë së parë.


Ne jemi një kompani inxhinierike që ofrojmë shërbime projektimi dhe konsulence në fushat e ndërtimit, inxhinierisë mekanike, arkitekturës, instalimeve elektrike, trafikut, hidromekanikës, mbrojtjes nga zjarri, sigurisë dhe shëndetit në punë dhe ekologjisë.

Kompania FILBIS është themeluar në vitin 1998 dhe e ka selinë në Shkup. Ne punojmë dhe jemi prezent në të gjithë vendin.

Kompania jonë është një vend lider në fushën e gazeve të djegshme dhe lëndëve djegëse të lëngshme dhe e specializuar në punën me substanca të ndezshme dhe shpërthyese.

Karakteristika jonë kryesore është kompetenca dhe përvoja e madhe në atë që bëjmë.

Referencat tona tregojnë historinë tonë.


Për punën tonë kemi marrë shumë falënderime dhe mirënjohje.

-Nga viti 2010, FILBIS është përfaqësues zyrtar i kompanisë "SBM France" për Republikën e Maqedonisë, - Prodhues i sistemeve të ngrohjes me gaz qeramike.
-Nga viti 2011. FILBIS ka zbatuar një sistem të menaxhimit të cilësisë ISO 9001: 2008.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj